Kurma Yayı Fiyatları

Kurma Yayı Fiyatları

Kurma yayı fiyat aralıklarına web sitemiz üzerinden ulaşabilir fiyat listesimizi kontrol edebilirsiniz veya bizlere iletişim kısmından da ulaşarak fiyat alabilirsiniz.

Torsiyon yayları olarak da bilinen kurma yayları, onları döndürdüğünüz de veya döndürdüğünüzde bir güç sağlar. Bunlar genellikle silindirik yuvarlak tel yaylarıdır, ancak kare, düz veya dikdörtgen telden yapılabilir ve herhangi bir şekil veya boyutta olabilirler. Bacaklar herhangi bir pozisyonda olabilir ve içlerinde hemen hemen her bükme büküm veya halka olabilir.

Stok yaylarımızın tümü düz bacaklara sahiptir ve 90 °, 180 °, 270 ° veya 360 ° serbest pozisyondadır. Mandrel boyutları .062 ”-1.078” arasındadır. Burulma yayları için sağ yarayı ya da soldaki yarayı belirtmek önemlidir. Yük her zaman, yayın ‘kapanması’ olacak şekilde yerleştirilmelidir. Yukarıdaki çizimde soldaki bir yara yayını görülmektedir.

İhtiyaçlarınıza uygun stok ürünlerimizden birini bulamazsanız, neredeyse her türlü tasarımı üretebiliriz. Tasarım yardımına ihtiyacınız varsa, mühendislerimizin duyarlı ve deneyimli bir kadrosuna sahibiz. Ya da bahar ile ilgili hemen hemen her şey için teknik kaynaklar bölümüne bakın.